Petak, 26. Aprila 2024.

Eibar se neporažen vraća iz Madrida – gol petom u 87. minutu (VIDEO)

Fudbaleri Getafea i Eibara podijelili su bodove u uvodnom meču 30. kola Primere – 1:1 (1:0).

Bod koji Eibaru skoro ništa ne znači, dok će Getafe s druge strane dugo žaliti što su izgubili dva. Ko zna, možda će im upravo ova dva boda na kraju zatrebati za opstanak.

Poveo je domaći tim već u 7. minutu preko Velasqueza, ali je u 87. minutu viđena prava majstorija Borhe za konačan rezultat. Iskoristio je asistenciju Japanca Januija i petom matirao domaćeg čuvara mreže.

Ovim golom Borha se izjednačio na listi strijelaca sa Adurizom iz Bilbaa. Obojica su dali po 17 golova. Naravno, Ronaldo vodi sa 27, Suarez ima 26, a Messi 22 na svom kontu.