“Brate, gledam Real i izađem da prošetam kuče u 90. minutu – debil”

Oni koji su uradili isto kao Zdravko, vjerovatno žale na sličan način i psuju sebe.

Nekadašnji srpski fudbaler Zdravko Kuzmanović našalio se na svoj račun jer je propustio završnicu meča Real Madrida i Manchester citya.

Real se plasirao u finale Lige šampiona, poslije novog nevjerovatnog preokreta i pobjede 3:1 protivCitya na svom stadionu.

City je imao 4:3 iz prvog meča i vodio je 1:0 od 73. minuta revanša, golom Mareza. Rodrigo je u 90. i 91. minutu postigao pogotke za Realovih 2:1 i produžetke.

U prvom produžetku je Benzema iznudio, a onda i realizovao penal u 95. minutu, Madrižani su se do kraja odbranili i sa 3:1 prošli u finale.

“Joj nerealno, gledam Real protiv Citya, otišao kuče da prošetam u 90. minutu i šta vidim – 2:1. Koji sam ja debil, brate, da l’ je moguće”, požalio se Kuzmanović.

Podsjećamo, Real će u finalu 28. maja na stadionu “Francuska” u Parizu, igrati protiv Liverpoola, u reprizi finala elitnog takmičenja iz 2018. godine kada je Real slavio sa 3:1.