Subota, 27. Aprila 2024.

Gol za vodstvo Slobode: Pogledajte majstoriju Sarića iz slobodnog udarca (VIDEO)

Kiša koja je počela da pada pred sami početak susreta djelimično je pokvarila sjajan sportski ambijent na stadionu Tušanj. Nepovoljne vremenske prilike ipak nisu spriječile oko 4.500 gledalaca da pruže podršku lideru prvenstva.

Nakon prekršaja nad Ahmetovićem, u 42. minuti utakmice is slobodnog udarca sa 19 metara drugi gol u sezoni i prvi na utakmici postiže Elvis Sarić i dovodi Slobodu u zasluženo vodstvo 1:0.

Nakon ubačaja Mehmedagića u finišu prvog poluvremena sjajnu priliku ne koristi Veselinović koji glavom pogađa prečku gola Avdukića.  Sa minimalnim vodstvom Sloboda odlazi se na odmor.

Iako težak teren za igru i izuzetno nepovoljni vremenski uslovi, gledaoci na stadionu Tušanj imali su priliku gledati…

Posted by Tuzlanski.ba on 6. Mart 2016

Tuzlanski TV: Gostujući trener istakao da je za njega Sloboda šampion države, Musemić zadovoljan borbom i zalaganjem… Pogledajte: