Evropsko prvenstvo u futsalu: Španci na startu bolji od reprezentacije Mađarske

U drugoj utakmici prvog dana Evropskog prvenstva u futsalu, koje se održava u Srbiji, prema očekivanjima, reprezentacija Španije savladala je Mađarsku rezultatom 5:2, javlja Anadolu Agency.

Tokom celog prvog poluvremena iskusnija reprezentacija Španije je lako kontrolisala igru, a nakon prvih dvadeset minuta prve utakmice B grupe, reprezentativci Španije imali su već razliku od 3:0, pri čemu je prvi pogodak bio autogol mađarskog reprezentativca Nemeta.

Pred oko šest hiljada gledalaca u beogradskoj Kombank Areni, na početku drugog poluvremena, reprezentativci Mađarske su nešto bolje parirali Špancima te uspeli da drugo poluvreme završe izjednačenim rezultatom 2:2, što je bilo dovoljno tek da se održi početna razlika u korist reprezentacije Španije.

Mađarska će se u sledećoj utakmici, za dva dana, sastati s Ukrajinom, s kojom će Španija odmeriti snage 6. februara. (Tuzlanski.ba)