Zadržano liderstvo: Tuzla City u Bijeljini stigla do šeste prvenstene pobjede

Radnik je večeras u Bijeljini u susretu osmog kola Premijer lige BiH poražen od lidera Tuzle rezultatom 1:3.

Gogić je u 19. minuti doveo Radnik u vodstvo, ali Elvis Mehanović tri minute kasnije zabija za 1:1.

Mehanović je u 35. minuti morao napustiti teren zbog dva žuta kartona, pa je Tuzla do kraja igrala sa igračem manje.

Ipak, gosti su uspjeli zabiti još dva gola u nastavku i doći do šeste pobjede u sezoni.

Prvo je Mišić u 64. minuti pogodio za 1:2, da bi Mirzad Mehanović u 85. minuti potvrdio trijumf Tuzle.

Tuzla City je trenutno prva na tabeli sa 19 bodova uz utakmicu manje, a Radnik je posljednji sa samo tri boda.

Zanimljivo da Tuzla još uvijek nema poraza, dok Radnik nije ostvario nijednu pobjedu.