Vedad Ibišević promašio penal za pobjedu Stuttgarta u 94. minuti utakmice! (VIDEO)

vedo ibisevic

Stuttgart je 12. ekipa Bundeslige sa sedam osvojenih bodova.

Stuttgart je danas ugostio Eintracht iz Frankfurta, a sve golove na susretu vidjeli smo do 16. minute.

Prvo su gosti poveli preko Russa u 14. minuti utakmice, no već dvije minute poslije konačnih 1:1 postavlja Werner.

Naš reprezentativac u redovima Stuttgarta Vedad Ibišević imao je priliku da u 94. minuti iz penala svom klubu donese treću pobjedu u sezoni, no Ibišević promašuje penal.

Vedad Ibišević se idalje sa pet postignutih golova nalazi na diobi mjesta prvog strijelca Bundeslige sa Aubameyangom iz Dortmunda, Kieslingom iz Bayera, Modesteom iz Hoffenheima i Mullerom iz Mainza. (Reprezentacija.ba)