Tučnjava i policija na terenu u usijanom sudaru Cope Libertadores (VIDEO)

Završilo je 1:1, čime su Brazilci prošli dalje, a nakon susreta – haos na terenu.

Vrlo napeta utakmica Cope Libertadores između The Strongesta i Sao Paulo na stadionu Hernando Silez u La Pazu, Boliviji, završila je 1:1, ali i mučnim scenama.

Naime, bila je to posljednja utakmica u skupini, a The Strongest je bio bod iza drugog Sao Paula, pa je Brazilce bod odveo dalje, uz pobjednika skupine River Plate.

Prve su se iskre pojavile u prvom poluvremenu, kada je domaćin poveo, a Brazilci su se žalili da je ofsajd. A u samoj završnici tenzije su se usijale.

Golman Sao Paula Denis De Matos dobio je drugi žuti karton zbog zadržavanja vremena u 93. minuti, a kad je pet minuta potom sudac odsudio kraj, zavladao je haos, u kome je i još jedan igrač Sao Paula, Jonathan Calleri, isključen, a intervenirala je i policija. (Goal.com)