Nedjelja, 5. Maja 2024.

Sloboda golovima Alića i Kurtalića rutinski do osmine finala Kupa BiH

Crveno-crni opravdali ulogu favorita

Bilo je uzbuđenja na bh. terenima u šesnaestini finala Kupa BiH, sve rezultate možete pogledati Ovdje.

Sloboda je u Goraždu savladala isotimenog domaćina rezultatom 0:2. Već u 7. minuti susreta Slobodu u vodstvo doveo je mladi Adi Alić, ovim rezultatom okončano je prvo poluvrijeme.

U durgom poluvremenu u 62. minuti pobjedu je potvrdio Alen Kurtalić za konačnih 0:2 i rutinsku pobjedu koja tim sa Tušnja vodi u osminu finala Kupa BiH.

FK Goražde: Šehović, Antić, Ćulov, Dučić, Mehić, Jolović, Šubo, Koprivica, Mašić, Karić, Handžić.

FK Sloboda: Bukvić, Devedžić, Ćivić, Beganović Amar, Beganović Dženis, Kurtalić, Alić, Maksimović, Predragović, Balić, Karišik.