Show u New Yorku – Messi pobjedio Brazilce

messi brazil

Brazil i Argentina odigrali su meč za fudbalske sladokusce u New Yorku. Bilo je dosta preokreta, ali su na kraju ipak slavili Argentinci sa 4:3. Messi postigao hat-trick.

\"messiDok traje EP 2012, Argentina i Brazil iskoristili su priliku da odigraju prijateljski meč u New Yorku.

Na meču je viđeno mnogo preokreta, ali su ipak Argentinci na kraju izašli kao pobjednici.

Poveo je Brazil golom Romula u 23. minutu, ali je Leo Messi za čas preokrenuo na 2:1 nakon asistencija Iguaina u 31. i Di Marije u 34. minutu.

U drugom poluvremenu Brazilci brzo stižu do izjednačenja golom Oskara u 56. minutu, a potom i do prednosti od 3:2 nakon pogotka Hulka u 72.

Ipak Argentinci zadaju konačan udarac. Fernandes u 76. minutu dovodi Argentince do izjednačenja nakon asistencije Aguera, a konačan rezultat postavlja Leo Messi u 85. minutu, 4:3 za Argentince.

Leo Mesi je ovim \”hat-trickom\” pokazao da su loše partije u reprezentaciji Argentine prošlost.