Subota, 25. Septembra 2021.
Tuzlanski.ba logo

Pogledajte kompletan raspored TV prenosa u trećem krugu BH Telecom Premijer lige BiH

Preuzmite sliku

Nakon reprezentativne pauze nastavlja se Premijer liga Bosne i Hercegovine, a utakmice su na programu 30. i 31. marta

U nastavku možete pogledati kompletan raspored TV prenosa za treći dio sezone, a u 24. kolu tri utakmice će biti na MOJA TV, a jedan na BHT 1.

Kompletan raspored TV prenosa: 

24. kolo:

31.03.19. 19:00 NK Čelik – FK Mladost Doboj Kakanj (MOJA TV)
30.03.19. 16:00 FK Tuzla City – FK Sloboda (BHT1)
30.03.19. 19:00 FK Sarajevo – HŠK Zrinjski (MOJA TV)
31.03.19. 16:00 NK GOŠK – FK Željezničar (MOJA TV)
30.03.19. 16:00 FK Zvijezda 09 – NK Široki Brijeg
30.03.19. 16:00 FK Krupa na Vrbasu – FK Radnik Bijeljina

25. kolo:

06.04.19. 16:30 FK Mladost Doboj Kakanj – FK Tuzla City
06.04.19. 16:30 FK Sloboda – FK Zvijezda 09
06.04.19. 19:30 FK Željezničar – FK Sarajevo (MOJA TV)
07.04.19. 16:30 HŠK Zrinjski – FK Krupa na Vrbasu (BHT1)
07.04.19. 16:30 NK Široki Brijeg – NK GOŠK
06.04.19. 16:30 FK Radnik Bijeljina – NK Čelik (MOJA TV)

26. kolo:

13.04.19. 16:30 HŠK Zrinjski – FK Željezničar (MOJA TV)
13.04.19. 16:30 FK Tuzla City – FK Radnik Bijeljina
13.04.19. 16:30 FK Krupa na Vrbasu – NK Čelik
14.04.19. 16:30 NK GOŠK – FK Sloboda
13.04.19. 16:00 FK Zvijezda 09 – FK Mladost Doboj Kakanj (BHT1)
14.04.19. 19:30 FK Sarajevo – NK Široki Brijeg (MOJA TV)

27. kolo:

20.04.19. 16:30 FK Sloboda – FK Sarajevo (MOJA TV)
20.04.19. 17:00 FK Mladost Doboj Kakanj – NK GOŠK
20.04.19. 17:00 NK Čelik – FK Tuzla City
20.04.19. 17:00 NK Široki Brijeg – HŠK Zrinjski (BHT1)
20.04.19. 20:00 FK Željezničar – FK Krupa na Vrbasu (MOJA TV)
20.04.19. 17:00 FK Radnik Bijeljina – FK Zvijezda 09

28. kolo:

24.04.19. 17:00 FK Zvijezda 09 – NK Čelik
24.04.19. 17:00 FK Krupa na Vrbasu – FK Tuzla City
24.04.19. 17:00 NK GOŠK – FK Radnik Bijeljina
24.04.19. 20:00 FK Željezničar – NK Široki Brijeg (MOJA TV)
24.04.19. 17:00 FK Sarajevo – FK Mladost Doboj Kakanj (BHT1)
24.04.19. 17:00 HŠK Zrinjski – FK Sloboda (MOJA TV)

29. kolo:

27.04.19. 20:00 FK Sloboda – FK Željezničar (MOJA TV)
27.04.19. 17:00 FK Mladost Doboj Kakanj – HŠK Zrinjski
27.04.19. 17:00 NK Čelik – NK GOŠK (BHT1)
27.04.19. 17:00 NK Široki Brijeg – FK Krupa na Vrbasu
27.04.19. 17:00 FK Radnik Bijeljina – FK Sarajevo (MOJA TV)
29.04.19. 17:00 FK Tuzla City – FK Zvijezda 09

30. kolo:

05.05.19. 17:00 NK Široki Brijeg – FK Sloboda (MOJA TV)
04.05.19. 17:00 FK Sarajevo – NK Čelik (MOJA TV)
04.05.19. 17:00 HŠK Zrinjski – FK Radnik Bijeljina (BHT 1)
05.05.19. 17:00 NK GOŠK – FK Tuzla City
04.05.19. 17:00 FK Krupa na Vrbasu – FK Zvijezda 09
05.05.19. 20:00 FK Željezničar – FK Mladost Doboj Kakanj (MOJA TV)

31. kolo:

11.05.19. 17:00 FK Sloboda – FK Krupa na Vrbasu
11.05.19. 17:00 NK Čelik – HŠK Zrinjski
11.05.19. 17:00 FK Tuzla City – FK Sarajevo (MOJA TV)
11.05.19. 17:00 FK Zvijezda 09 – NK GOŠK
11.05.19. 17:00 FK Radnik Bijeljina – FK Željezničar (MOJA TV)
11.05.19. 17:00 FK Mladost Doboj Kakanj – NK Široki Brijeg (BHT 1)

32. kolo:

18.05.19. 17:00 FK Sloboda – FK Mladost Doboj Kakanj (BHT 1)
18.05.19. 17:00 FK Krupa na Vrbasu – NK GOŠK
18.05.19. 17:00 FK Željezničar – NK Čelik (MOJA TV)
18.05.19. 17:00 HŠK Zrinjski – FK Tuzla City
18.05.19. 17:00 FK Sarajevo – FK Zvijezda 09 (MOJA TV)
18.05.19. 17:00 NK Široki Brijeg – FK Radnik Bijeljina

33. kolo:

25.05.19. 17:00 FK Mladost Doboj Kakanj – FK Krupa na Vrbasu
25.05.19. 17:00 FK Tuzla City – FK Željezničar
25.05.19. 17:00 FK Zvijezda 09 – HŠK Zrinjski
25.05.19. 17:00 NK Čelik – NK Široki Brijeg (BHT 1)
25.05.19. 17:00 NK GOŠK – FK Sarajevo
25.05.19. 17:00 FK Radnik Bijeljina – FK Sloboda

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje

Ključne riječi: , , ,