Počeo gradski derbi na Tušnju: Minutom šutnje odata počast Radetu Šimiću, ‘crveno-crni’ izašli u majicama sa Radetovim likom

Meč 20. kola na Gradskom stadionu Tušanj između ekipa FK Slobode i ekipe Tuzla Cityja počeo je u 13:30.

Uoči susreta na tribinama koje će i danas biti bez publike posebno mjesto na poseban način  zauzeli su Zihnija CIpurković (Geca) i Rade Šimić, sugrađani i navijači koji nažalost više nisu sa nama, a fudbaleri Slobode izašli su u majicama sa Radetovim likom.

• Već na početku meča, u 4. minuti dolazi do prvog uzbuđenja. Naime, Kurtalić je srušio Brkića u kaznenom prostoru, te je sudija dosudio jedanaesterac.

• Golman crveno-crnih, Adnan Golubović uspio je odbraniti penal Brkiću, te rezultat na semaforu ostaje nepromijenjen, 0:0. (Tuzlanski.ba)