Pobjeda Tuzla Cityja u Trebinju, Mešinović postigao najbrži gol Premijer lige

Leotar je u okviru 4. kola Premijer lige BiH ugostio Tuzla City na renoviranom stadionu Police u Trebinju i upisao poraz rezultatom 0:2.

Samo što je utakmica počela Tuzlaci su poveli 1:0, a strijelac je bio Belmin Mešinović nakon brze akcije gostiju u 11. sekundi meča! Pogodak Mešinovića spada među najbrže postignute golove u historiji Premijer lige BiH.

Nastavili su gosti dominaciju protiv šokiranog domaćina, imali još nekoliko prilika, ali je ostalo 0:1 na pauzi.

U nastavku se nije mnogo toga dešavalo, a vrijedi izdvojiti jedino drugi gol gostiju. Igrala se 55. minuta kada je Sulejman Krpić pogodio za konačnih 0:2 na Policama.

Tuzla je na tabeli trenutno prva s devet bodova koliko ima i Sloboda, dok je Leotar šesti s četiri boda.