Pjanić postigao fantastičan gol protiv Džekinog Cityja (VIDEO)

Igrač Rome i reprezentacije Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić postigao je fantastičan gol na utakmici između Rome i Manchester Cityja u okviru Međunarodnog kupa šampiona.

Ekipa kapitena reprezentacije BiH Edina Džeke povela je u 3. minuti, a pogodak je postigao novi igrač Građana Raheem Sterling, koji je stigao iz Liverpoola.

Roma je izjednačila u 8. minuti utakmice, Gervinho je dodao loptu do našeg Pjanića, koji je odličnim udarcem izvan šesnaesterca pogodio mrežu Cityjevog gola.

U nastavku susreta tačnije u 51 minuti City je došao do nove prednosti (2:1) a pogodak je postigao asistent kod prvog gola Iheanacho.

Edin Džeko nije u početnom sastavu. Uvjerite se sami kakav gol je postigao Mali Princ.