Petak, 26. Aprila 2024.

Novi gol: Edin Džeko majstorski pogodio protiv Real Madrida

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko je u fantastičnoj formi, a to demonstrira iz utakmice u utakmicu

U prijateljskom meču između Rome i Real Madrida na stadionu Olimpicu Džeko je postigao odličan pogodak za izjednačenje (2:2).

Nakon odličnog proigravanje andera majstorski je zatresao mrežu nemoćnog Courtoisa.

Ovim golom Džeko je izjednačio rezultat na 2:2, a da će biti odlična utakmica nagovijestio je Marcelo već u 16. minuti meča, kada je doveo Real u vodstvo nakon asistencije Modrića. Potom je Perotti izjednačio na 1:1, a dvije minute prije Džekinog gola Casemiro je pogodio za drugo vodstvo Reala na utakmici.