Modrić nakon duela s Belgijom: Ko god dođe protiv nas neće mu biti lako

Kapiten Hrvatske Luka Modrić bio je emotivan nakon što je večeras Hrvatska remizirala s Belgijom (0:0) i tako se plasirala u osminu finala Svjetskog prvenstva gdje je čeka prvoplasirana ekipa iz grupe E koja će se večeras riješiti.

“Presretni smo što smo u osmini finala, mislim da smo to zaslužili. Pokazali smo da smo vrhunska ekipa i da možemo igrati i ko god nam dođe u osmini finala neće mu biti lagan posao”, rekao je Modrić nakon susreta.Ističe da je Hrvatska mogla i ranije riješiti utakmicu.

“Ipak, bili smo svjesni da je s druge strane Belgija, jedna jaka ekipa. Igrali smo svim srcem i najbitnije je da smo prošli”, poručio je kapiten.

Podsjetimo, Hrvatska je opasno visila u drugom poluvremenu nakon što je bila bolja u prvom u kojem je sudija Anthony Taylor zbog milimetarskog ofsajda poništio već dosuđeni penal.

Lukaku je u drugom poluvremenu pogodio stativu i promašio još tri dobre prilike za postizanje pogotka pa je Belgija mogla početi s pakovanjem kofera za povratak kući.

Kao prvoplasirani iz ove grupe u osminu finala plasirala se selekcija Maroka.