Subota, 18. Maja 2024.

Liga prvaka: Barcelona savladala Arsenal u Londonu, Juventus 2:2 protiv Bayerna (VIDEO)

U okviru osmine finala Lige prvaka večeras su odigrane još dvije utakmice u kojima je Barcelona u gostima upisala vrlo važnu pobjedu, dok je Juventus u Torinu igrao neriješeno protiv Bayern Minhena.

Barcelona je na Emiratesu u Londonu u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka savladala Arsenal s 2:0 golovima Lionela Messija u 71. i 83. minuti.

Arsenal vs Barcelona 0-2 Messi by ss_video
Arsenal v Barcelona 0:1 Lionel Messi by ss_video

U drugoj utakmici Juventus je u Torinu igrao neriješeno 2:2 protiv Bayern Minhena. Golove za domaće su postigli Paulo Dybala u 63. i Stefano Sturaro u 76. minuti, dok su pogotke za Bavarce postigli Thomas Muller u 43. i Arjen Robben u 55. minuti utakmice.

Uzvratne utakmice se igraju 16. marta u srijedu. (AA)