Ponedjeljak, 29. Aprila 2024.

Kadetska selekcija BiH poražena i od Češke, ništa od plasmana na EURO

Kadetska selekcija još jednom je izgubila i neće se plasirati na Evropsko prvenstvo

Nakon poraza od Poljske, kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine danas je u Etno selu Stanišići poražena i od Češke, čime je ostala bez šansi za plasman na Evropsko prvenstvo u odgovarajućem uzrastu.

Naš tim je i danas podbacio i poražen je rezultatom 2:0, pa je nakon dva kola na dnu tabele sa šest primljenih golova i samo jednim postignutim. Micek je u današnjem duelu doveo Čehe u vodstvo nakon desetak minuta igre, a Moudry je u 65. minuti pogodio za konačnih 2:0.

U drugoj utakmici ove grupe, Bjelorusija je iznenadila i savladala Poljsku, pa će u posljednjem kolu Češka i Poljska međusobno odlučivati o prvom mjestu.

S druge strane, naš tim će vjerovatno završiti na dnu naše grupe.