Jusuf Gazibegović zabio fantastičan pogodak iz slobodnjaka za pobjedu Šturma

Šturm je danas u prijateljskom meču savladao Domžale sa 3:2, a naš Jusuf Gazibegović (22) zabio je fantastičan gol iz slobodnjaka za trijumf austrijskog tima.

Golova nije u bilo u prvom poluvremenu, da bi ekipa Domžala povela u 48. minuti golom Kovačevića.

Barišić je u 62. minuti udvostručio prednost, ali Sarkaria u 64. i 67. minuti postiže dva gola i donosi poravnanje Šturmu.

Trenutak odluke dogodio se u 80. minuti kada je Gazibegović iz slobodnog udarca spektakularno pogodio za trijumf Šturma.

Jusuf je u današnjoj utakmici šansu dobio u drugom poluvremenu.

Inače, Gazibegović je ove sezone jedan od najboljih igrača Šturma i odigrao je 24 meča u svim takmičenjima te jednom asistirao.