Hrvati ispisali historiju: Hajduk pregazio Milan i plasirao se u finale Lige prvaka za mlade

Hajduk iz Splita plasirao se u finale Lige šampiona za mlade. Pobijedili su Milan u Ženevi rezultatom 3:1 (0:0) i napravili historijski usjpeh.

Poslije mlakog prvog poluvremena, u drugom se rasplamsala borba između Hajduka i Milana.

Brajković je sjajno spasao loptu na aut liniji i ušao u šesnaesterac, Antunović je odvukao dvojicu, a Brajković je odlično pronašao Jeru Vrcića, koji je zakucao loptu u gol za 1:0.

Milan je propustio prilike u 56. i 63. minuti, a onda je Hajduk duplirao prednost u 69. minuti.

Brajković je ubacio iz kornera, a Pukštas je sjajno natrčao na loptu glavom i zakucao je u gol loše postavljenog Nava.

Šimun Hrgović je postigao gol za 3:0 i riješio meč u 76. minuti, a Milan je postigao počasni gol u 83. minuti preko Zerolija.

Hajduk će u finalu igrati protiv AZ Alkmara.