Fudbaleri Slobode savladali Seonu u prijateljskom susretu

Golovima Ristića Sloboda je danas zabilježila pobjedu u prijateljskom susretu protiv Seone.

Ekipa Gradimira Crnogorca danas je u okviru priprema za novu takmičarsku sezonu odigrala prijateljski meč u u Hasan Polju nadomak Srebrenika.

Nakon prvog poluvremena mreže su mirovale iako je domaći tim inače član Druge lige Sjever FBiH bio nešto konkretniji.

Fudbaleri Slobode došli su u vodstvo u 77 minuti preko Dušana Ristića koji se u 84 minuti ponovo upisao u strijelce i postavio konačan rezultat 2:0 u korist Slobode.

Od prve minute za Slobodu su nastupili: Golubović, Beganović, Devedžić, Mujkić, Tomašević, Herić, Maksimović, Mujagić, Predragović, Husejinović, Husić.

Na klupi za rezervne igrače našli su se: Mustačević, Muratović, Osimć, Salihović, Mujkić, Kurtalić, Kadrić, Ristić, Žerić, Omerović, Hasukić.