Petak, 26. Aprila 2024.

Fudbaleri Slobode savladali Dokležovje rezultatom 15:0

Nakon susreta protiv Aluminija, Crveno – crni su danas snage odmjerili sa slovenačkim niželigašem Dokležovjem.

Ekipa na čijem terenu se cijelo vrijeme priprema uigravaju naši prvotimci bila je prelagan zalogaj. Na kraju susret je okončan pobjedomk Crveno – crnih od 0:15!

Denis Sadiković u ovom meču je veću minutažu dao fudbalerima koji se do sada i nisu naigrali u pripremnim utakmicama. Tako je protiv Dokležovja istrčala sljedeća kombinovana jedanestorka: Hodžić, Todorović, Mehanović, Čivić, A. Mujkić, Milović, Musić, Redžepi, Selamović, Jusufbašić, Mujić.

Goleadu je započeo Selamović koji je u ovom meču bio i kapiten. Postigao je ekspresna tri gola u 10. 13. i 15. minuti. Na 0:4 vodstvo povećava Redžepi u 25. minuti, nakon čega na scenu stupa Mujić sa svoja tri gola u 30. 32. i 35. minuti.

Selamović je svoj četvrti gol postigao u 36. minuti, a poluvrijeme je okončano rezultatom 0:10, golovima Mehanovića (40’) i Musića (45’).

U drugom poluvremenu Crveno – crni su još pet puta tresli mrežu domaćina. Strijelci su bili Milović (48’), Džafić (60’ i 75’), Mehidić (70’) i J. Mujkić (72’). (fksloboda.ba)