El Clasico pripao Barceloni rezultatom 2:1 (FOTO)

U utakmici svih utakmica, čuvenom El Clasicu koji se večeras odigrao na stadionu Nou Campu, pobjedu je slavila ekipa Barcelone rezultatom 2:1.

Barcelona je prva došla u vodstvo kada je Mathieu u 19. minuti na asistenciju Messija glavom pogodio za 1:0. Vodstvo Barceolne trajalo je sve do 31. minute kada je sjajnu asistenciju Benzeme iskoristio Ronaldo za poravnanje 1:1.

U drugom poluvremenu u 56. minuti na asistenciju Alvesa pobjedu i izuzetno važna tri boda donio je Suarez. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao. Barcelona nakon odigranog El Clasica ima 68 bodova, četiri više od Real Madrida.

Pozdrave sa prepunog stadiona Nou Camp i čuvenog El Clasica za redakciju Tuzlanski.ba poslali su prijatelji iz turističke agencije Sol Azur i Buena Vista.