Petak, 26. Aprila 2024.

Dobre i loše vijesti za Bajevića: Džeko postigao novi gol za Romu, Kolašinac se povrijedio

I dok Edin Džeko pokazuje zavidan nivo forme što može obradovati selektora Bajevića, sa ostrva istovremeno stižu loše vijesti o povredi Seada Kolašinca.

Roma je večeras u susretu 25. kola italijanskog šampionata pobijedila Lecce sa 4:0.

Under je u 13. minuti doveo Romu u vodstvo, da bi Mkhitaryan u 37. minuti pogodio za 2:0 nakon asistencije Edina Džeke.

Džeko u 70. minuti postiže pogodak za 3:0, a konačnih 4:0 postavlja Kolarov u 80. minuti.

Edin Džeko je igrao do 82. minute za Romu i trenutno je na brojci od 12 golova u italijanskoj ligi ove sezone.

Golove sa susreta Roma – Lecce pogledajte OVDJE.

U duelu između Arsenala i Evertona u 19. minuti Kolašinac je morao napustiti teren, a umjesto njega je ušao Bukayo Saka.

Lijevi bočni reprezentacije BiH ponovo se ozlijedio. U 15. minuti duela protiv Evrtona i morao je napustiti teren, a umjesto njega je ušao Bukayo Saka.

Kolašinac je nakon jednog skoka nezgodno pao i povrijedio rame. Pomoć mu je ukazivana nekoliko minuta, a Kolašinac je sve vrijeme imao bolnu grimasu na licu. Na kraju je teren napustio s imobiliziranom desnom rukom. Arsenal je nakon preokreta slavio rezultatom 3:2. (Tuzlanski.ba)