BiH izgubila od Nizozemske i ispala iz ‘UEFA A’ Lige Nacija

Nizozemska i BiH odigrali su duel UEFA A Lige Nacija u kojem je domaći tim slavio zasluženu pobjedu rezultatom 3:1.

Nizozemska je povela golom Wijnalduma iz šeste minute. Isti igrač u 14. minuti ponovo zabija gol i Nizozemci vode sa 2:0 nakon prvih 45 minuta igre. Wijnaldum je pogodio 6. i 14. minuti.

Domaćima je poništen i jedan gol zbog ofsajda. S druge strane, BiH je dva puta opasno zaprijetila preko Pjanića, ali nije uspjela doći do gola. Jednu priliku imao je i Rade Krunić.

• Selekcija Nizozemske je u 55. minuti postigla i treći gol, a strijelac je bio Depay.

• BiH je u 63. minuti smanjila na 3:1 golom rezerviste Prevljaka. Do kraj susreta rezultat se nije mijenjao pa je domaći tim slavio zasluženu pobjedu rezultatom 3:1.