Petak, 26. Aprila 2024.

Bundesliga: Bičakčiću 90 minuta u remiju Hoffenheima, Šunjić starter protiv Bayerna (FOTO)

Dvanaesto kolo Bundeslige donijelo je kiks Leverkusena i Wolfsbruga koji su ubilježili poraze. Dok je Bayern rutinski slavio na Alianz Areni  sa 4-0 protiv Šunjićevog Stuttgarta.

Za Bavarce su pogađali Robben, Costa, Lewandowski i Muller. Naš reprezentativac Toni Šunjić bio je starter na ovom meču i igrao do 63. minute.

Ermin Bičačkčić je odigrao cijeli meč za svoj Hoffenheim protiv Frankfurta na domaćem terenu, a utakmica je završena bez golova.

Iznenađenja su sigurno pobjeda Mainza nad Wolfsburgom golovima De Blasisa i Mallia, te poraz Leverkusena na BayAreni od Kolna. Golove za goste je postizao je Maroh u oba navrata, a jedini pogodak za Apotekare postigao je Chicharito.

Monchengladbach je odigrao mršavih 0-0 kući protiv Ingolstadta. Od 18:30h Spahićev HSV gostuje kod Dramstdta.