Utorak, 7. Maja 2024.

Oglas za posao: Potreban komercijalista za regiju Tuzle

Preuzmite sliku

Komercijalista-regija Tuzla

Opis posla:

– Redovan obilazak kupaca i kreiranje narudžbe za proizvode iz distributivnog asortimana

 Leburić komerc-a d.o.o.

– Planiranje rada na terenu

– Unaprjeđenje prisutnosti brendova kompanije

– Razvoj i održavanje prodajne mreže

Uslovi:

– SSS

– Osnovno poznavanje rada na računaru

– Vozačka dozvola B kategorije

– Spremnost na timski rad

– Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

– Tačno i blagovremeno obavljanje radnih zadataka

Mi vam nudimo:

– Stimulativna mjesečna primanja

– Timsko okruženje

– Ugodan poslovni ambijent

– Mogućnost napredovanja i razvoja

– Obezbijeđeni svi instrumenti za rad

– U skladu sa Zakonom o radu ispunjenje svih radnih prava(godišnji odmori,plata,radno vrijeme definisano Ugovorom.

CV i motivaciono pismo slati na mail adresu bojaneko@yahoo.com

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje