Subota, 27. Aprila 2024.

Tuzla: Trgovina MIX raspisuje oglas za posao trgovca (M/Ž)

Preuzmite sliku

Popularno

Trgovinska radnja “MIX” Tuzla, smještena u ulici Bosne srebrene 60, tačnije na glavnoj autobusnoj stanici u Tuzli, raspisuje oglas za radno mjesto;

Trgovac – za rad u trgovini (m/ž) 1 izvršitelj

Opis posla:

– rad s kupcima, pružanje informacija, pomoć pri kupovini
– prijem i slaganje robe u prodajnom prostoru
– održavanje urednosti radnog mjesta
– ostali poslovi vezani za proces rada prema potrebi

Uslovi i način prijave:

– minimalno SSS
– razvijene organizacijske i prodajne sposobnosti
– komunikativnost
– poželjno radno iskustvo u prodaji (nije obavezno)
– poznavanje rada na računaru

Ukoliko želite postati dio našeg tima, Vaše prijave uz obaveznu fotografiju, nam možete poslati putem maila trgovinamix075@gmail.com ili poštom na adresu: Kazan Mahala br.7, 75.000 Tuzla, BiH.

U procesu selekcije kontaktirani će biti samo kandidati koji uđu u uži izbor. Oglas ostaje otvoren do popunjenja radnog mjesta.

Prednost imaju kandidati koji su prijavljeni na evidenciju Službe za zapošljavanje.

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje