Subota, 27. Aprila 2024.

U odličnoj formi: Pogledajte novi pogodak i asistenciju Pjanića u dresu Rome (VIDEO)

Ambicije “Vučice” u ovoj sezoni su velike. Nakon ubjedljive pobjede protiv Carpija u prošlom kolu (5:1) gdje se Pjanić takođe upisao u listu strijelaca, na gostovanju kod neugodnog Palerma fudbalerima Rome bilo je potrebno svega 15 minuta da ostvare ubjedlivu prednost.

Roma je povela već u drugoj minuti, a strijelac još jednog lijepog gola bio je Miralem Pjanić. Florenzi je u 14. zabio za 0:2 na asistenciju raspoloženog Pjanića, a već u 28. minuti za ubjedljivu prednost od 0:3 pogodio je Gervinho. Rezultat na 1:3 smanjio je Gilardino u 58. minuti susreta.

Edin Džeko nije u konkurenciji za današnji meč zbog povrede. (Tuzlanski.ba)