Četvrtak, 2. Maja 2024.

Masters u Cincinnatiju: Đoković savladao Zvereva i zakazao finale sa Alcarazom

Popularno

Novak Đoković i Carlos Alcaraz će igrati večeras za titulu pobjednika Mastersa u Cincinnatiju.

Prvi je finale izborio Alcaraz koji je u polufinalu izbacio Huberta Hurkacza nakon velike borbe rezultatom 2:1 u setovima.

Poljak je dobio prvi set rezultaom 6:2, a potom je najbolji teniser svijeta dobio naredna dva sa 7:6(4), 6:3 i ušao prvi put u finale ovog Mastersa.

Đoković je sa 2:0 Alexandera Zvereva, iako mu je za to trebalo skoro isto vremeka kao i Alcarazu koji je igrao tri seta. Novak je nakon 2 sata i 6 minuta slavio sa 7:6(5), 7:5 i došao do borbe za svoj treći trofej u Cincinnatiju.

Meč između Đokovića i Alcaraza igra se večeras s početkom u 22:30 sati uz direktan prijenos na Sport Klubu.