Četvrtak, 2. Maja 2024.

Seria A: Pjanićev gol sa 32 metra u remiju Rome (VIDEO)

U okviru 15 kola Serie A, Roma je remizirala na gostovanju kod Torina, a strijelac jedinog gola za Romu bio je reprezentativac BiH, Miralem Pjanić.

Pjanić je u 84. minutu poslao loptu sa nekih 32 metra, koju niko nije dirao, na kraju je prevarila Pedellija i završila u mreži Torina. Za konačnih 1-1 u 93. minuti pogodio je sa bijele tačke Maxi Lopez, nakon što je Manolas skrivio jedanaesterac.

Edin Džeko je također odigrao cijeli meč, imavši dobru priliku u sudijskoj nadoknadi da riješi pitanje pobjednika. Roma je  trenutno na 4. poziciji Serije A sa 28 bodova. Ekipa Gianpieroa Venture je trenutno na osmoj poziciji. (Tuzlanski.ba)

Miralem Pjanić Goal – FC Torino vs AS Roma 0-1… by football2yu