Srijeda, 8. Maja 2024.

Ubjedljiv poraz: Solari deklasirani u Gračanici (FOTO)

U okviru 6. Kola Premijer rukometne lige BiH ekipa Gračanice je u svojoj dvorani pred oko 500 gledalaca deklasirala ekipu Sloboda Solane rezultatom 38:25 (17:14).

Nakon sjajnog izdanja u prošlom kolu te ubjedljive pobjede nad ekipom Krivaje iz Zavidovića, u okviru 6. Kola Premijer rukometne lige BiH izabranici Mirze Bulića doživjeli su težak poraz u Gračanici od 13 golova razlike.

Lišeni usluga Emira Ferhatbegovića, Beširevića i Smajlovića Solari su se držali prvih 30 minuta utakmice. U nastavku, indisponirana igra izabranika Mirze Bulića nije mogla ukrotiti razigrane Gračanlije a svoj gol zaključao je domaći golman Ahmetašević.

U narednom Kolu ekipa Sloboda Solane će u maloj dvorani Mejdana snage odmjeriti sa ekipom Zrinjskog. (Tuzlanski.ba / Foto: A. Ahmeljić)