Nedjelja, 28. Aprila 2024.

Zrinjski u 94. minuti primio gol i izgubio od Astone Ville

Aston Villa je večeras u utakmici drugog kola grupe E Konf. Lige pobijedila mostarski Zrinjski rezultatom 1:0.

U prvom poluvremenu obje ekipe su imale svoje prilike, ali golova nije bilo. Zaniolo je dva puta ozbiljno zaprijetio golmanu Zrinjskog, a Bilbija je propustio veliku šansu za Zrinjski.

Domaći su u 54. minuti dobili penal, ali glavni sudija je uz pomoć VAR tehnologije poništio svoju odluku i nije dosudio kazneni udarac za Aston Villu.

Ekipa Astone Ville je u 70. minuti imala dvije velike prilike, međutim odlično je u oba navrata intervenisao golman Zrinjskog Marić.

I kada su svi očekivali kraj, McGinn je u 94. minuti postigao gol i donio trijumf Aston Villi.

U drugom susretu ove grupe AZ Alkmar je na svom terenu pobijedio Legiju rezultatom 1:0.

Sve četiri ekipe nakon dva odigrana kola imaju po tri boda.

Momčad Zrinjskog će u trećem kolu na svom terenu ugostiti Legiju, a Aston Villa će igrati protiv AZ Alkmaara.