Ponedjeljak, 29. Aprila 2024.

Željezničar poražen od Zvijezde, Selimović postigao autogol za pamćenje

Fenjeraš Zvijezda pobijedio je danas sa 2:1 u Ugljeviku tim Željezničara u 22. kolu Premijer lige BiH.

Nisu se tako ostvarile želje navijača gostiju da se nakon pobjede u gradskom derbiju uđe u pobjedničku formu

Željezničar se ovim porazom doveo u tešku situaciju u borbi za opstanak, jer su od zone ispadanja samo na bod.

Nije sve tako krenulo loše danas za Željezničar jer su preko Boljevića poveli u 32. minuti na asistenciju Amoaha.

Domaći su brzo izjednačili, pa je već osam minuta poslije Godswil Vadze izjednačio na 1:1.

U drugom poluvremenu sve je bilo riješeno već u 63. minuti. Vahid Selimović nespretno skreće loptu za autogol i konačnih 2:1.

Naime, igrač Želje je postigao rijetko viđen autogol, i to glavom sa više od 10 metara udaljenosti od gola protivnika.