Četvrtak, 2. Maja 2024.

Uvertira pred Sarajevo: Sloboda remizirala sa Gornjim Rahićem na Tušnju

Posljednju pripremnu utakmicu pred duel u okviru Kupa Bosne i Hercegovine protiv Sarajeva odigrala je ekipa Slobode.

Izabranici Zlatana Nalića su na Tušnju snage odmjerili sa ekipom Gornjeg Rahića, a utakmica je na kraju završena bez pobjednika. Konačan rezultat bio je 1:1.

• Od prve minute krenuli su Tuzlaci ofanzivno, gol gostiju pokušavali su ugroziti Dilaver a potom Kurtalić i Dervišagić. Najbolju priliku u prvom poluvremenu upravo je imao Dilaver kada u 34. minuti pogađa prečku.

Na samom otvaranju drugog poluvremena domaći postižu gol. igrala se 48. minuta kada Kurtalić postiže gol za vodstvo Slobode.

• Gosti dolaze do izjednačenja sa bijele tačke, a siguran izvođač penala bio je Mazić.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, te je utakmica završena bez pobjednika.