Subota, 27. Aprila 2024.

Totti poručio na kraju derbija: GAME OVER! (FOTO)

Roma je na svom Olimpicu kao gost Lazija s 2:1 pobijedila u posljednjem rimskom derbiju sezone. Time su nogometaši “Vučice” potvrdili drugo mjesto u Seriji A kolo prije kraja.

Nakon prvih 45 minuta golova nije bilo, Lazio je dominirao veći dio utakmice, ali u 73. minuti Iturbe je na asistenciju Ibarba zabio za vodstvo “Vučice”. U 82. minuti Đorđević je pogodio za Lazio i 1:1, ali samo tri minute kasnije Roma je vratila vodstvo golom Yanga-Mbiwe na asistenciju Miralema Pjanića.

• totti-roma-majica
  • Roma je ovom pobjedom stigla do 70 bodova, četiri više od Lazija koji će se tako morati u posljednjem kolu u izravnom dvoboju protiv Napolija u Napulju izboriti za treće mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka.

Francesco Totti poslao je zanimljivu poruku na kraju meča Lazija i Rome. Kapiten Rome je poslao jasnu poruku navijačima Lazija. “Igra je završena”.