Četvrtak, 2. Maja 2024.

Sloboda u prvoj kontrolnoj utakmici poražena od Zvijezde 09

Jedini pogodak postigao je Savić u drugom poluvremenu, a treneri obje ekipe isprobali su ovom prilikom veći broj igrača, što je i normalno u pripremnim utakmicama.

Fudbaleri tuzlanske Slobode odigrali su danas u Bijeljini prvu kontrolnu utakmicu, a protivnik je bila Zvijezda 09 iz Stanišića.

Nakon borbene igre, ekipa iz Etno-sela Stanišići pobijedila je rezultatom 1:0 (0:0).

Sloboda nastavlja s pripremama, a prvu službenu uitakmicu odigrat će 12. februara u Kupu BiH protiv Sarajeva, ukoliko se ne promijeni termin utakmice, što je zbog radova na stadionu Tušanj tražila Uprava “crveno-crnih”.