Četvrtak, 2. Maja 2024.

Prva liga FBiH: Pogledajte kako je Mitrović šakom udario glavnog sudiju (VIDEO)

Ekipa Goražda ostala je vodeća momčad i nakon devetog kola Prve nogometne lige Federacije BiH.

Goraždani su u Orašju svladali domaću momčad s 2:0 i ostali su u vrhu, s tri boda ispred Radničkog koji je u Bihaću igrao 1:1.

Do nove pobjede došao je GOŠK pobijedivši Podgrmeč s 4:0, uz dva nova gola prvog strijelca lige Željka Malčića.

Čapljina je na svom terenu svladala Gradinu s 3:1, golovima Jelčića, Čilića i Jurčevića.

Mostarski Branitelj gostovao u Banovićima i doživio je četvrti poraz. Budućnost je slavila 1:0 golom Adisa Kovačevića u 62. minuti. U 64. minuti dogodio se incident nakon što je Romeo Mitrović, prema riječima delegata utakmice, napao i šakom u glavu udario glavnog sudiju Darka Gedžića. Mitrović je isključen, a vjerojatno mu slijedi duža kazna.