Petak, 3. Maja 2024.

Pogledajte kako je čudesni Ronaldo postigao četiri pogotka u pobjedi svog tima

Cristino Ronaldo je konočano pokazao zašto je došao u Saudijsku Arabiju. Čini se da je gol-mašina upaljena i Portugalac je počeo da radi ono što se od njega očekuje.

Na gotovanju kod ekipa Al Wehde Ronaldo je postigao četiri gola. Bio je prvo ime susreta u ubjedljivoj pobjedi Al Nassra rezultatom 4:0.

Ronaldo je svoj prvi gol na meču postigao u 21. minuti. Dojam je da je golu i kumovala slaba intervencija domaćeg golmana. Ipak, to i nije previše smetalo Portugalcu koji je u svom stilu proslavio veliki jubilej pošto mu je to bio 500. ligaški gol u karijeri.

Do kraja prvog poluvremena višestruki osvajač Zlatne lopte je stigao do još jednog gola. Igrala se 40. minuta kada je vješto izbjegao ofsajd zamku.

Golijada nije mogla proći bez penala. U 51. minuti bivši as Juventusa, Reala i Manchester Uniteda je rutinski realizovao kazneni udarac.

Međutim, tu nije bio kraj pošto je u deset minuta kasnije Ronaldo ponovo uspio da zatrese protivničku mrežu. Tada je postavljen i konačan rezultat.