Utorak, 21. Maja 2024.

Novi pogodak dijamanta: Džeko nastavio gdje je stao u dresu Fenerbahcea

Kapiten Fenerbahcea i naše reprezentacije je nastavio sa sjajnom formom u novoj sezoni turske Superlige

Fenerbahce trenutno na svom terenu igra susret devetog kola turske Superlige protiv Hatayspora, a rezultat nakon više od četrdeset minuta glasi 3:0.

Fener je u sedmoj minuti poveo golom Szymanskog, a u 15. minuti je na 2:0 povisio Osayi-Samuel.

Igrala se 39. minuta kada se u listu strijelaca upisao Edin Džeko poslije asistencije Freda. Ovo je za Džeku sedmi pogodak u devetoj utakmici u turskoj Superligi. Osim pogodaka imao je i četiri asistencije.

Kako je Dijamant pogodio protivničku mrežu, pogledajte na videoprilogu ispod teksta.