Ponedjeljak, 29. Aprila 2024.

Nemila scena na Koševu: Povrijeđen navijač nakon eksplozije topovskog udara (VIDEO)

Sarajevo je povelo protiv Slobode već u 20. sekundi utakmice. Ipak pored postignutog gola, jedna nemila scena obilježila je poluvrijeme derbi susreta.

Haris Duljević je sjajno uposlio Crnkića, koji je poslao loptu iza leđa Muminovića, Sarajevo je u 20-toj sekundi susreta povelo rezultatom 1:0, minimalnim vodstvom okončano je minimalnim vodstvom domaćih.

Nakon deset minuta utakmice Horde zla su zapalile veliki broj baklji i ‘dimnih bombi’, zbog čega je utakmica nakratko prekinuta, a lijep dekor povario je prizor u direktnom prenosu u kojem se jedan navijač odnosi s tribine, kako bi mu se pružila pomoć, obzirom da je doživio povredu od ‘topovskog udara’. (Tuzlanski.ba)