Subota, 4. Maja 2024.

Navijači Zrinjskog u Konjicu vrijeđali državu BiH, domaći im uzvratili: Volim te Bosno

Igman je u Konjicu u okviru devetog kola PL BiH poražen od Zrinjskog rezultatom 0:2. Oba gola za goste zabio je Kiš i to u 9. i 43. minuti.

Utakmici su prisustvovali i gostujući navijači koji su još jednom pokazali koliko ne poštuju državu BiH.

Njih oko 100 nalazilo se na tribini predviđenoj za gostujuće navijače i pred kraj prvog poluvremena su i ponovo demonstrirali mržnju prema zemlji koju Zrinjski predstavlja u Evropi.

“Jm te Bosno, j*m te ja, Hrvatska moja domovina”, skandirali su navijači bh. prvaka.

Grozne povike prema državi Bosni i Hercegovini domaća konjička publika je dočekala zvižducima i odgovorila je povicima “Volim te Bosno!”.

Ovo nije prvi put da Ultrasi pokazuju svoju mržnju mržnju prema našoj državi s obzirom da su u finalu Kupa BiH pokazivali srednji prst te okrenuli leđa dok se intonirala bh. himna. (Sport1.ba)

Ključne riječi: , , , ,