Petak, 3. Maja 2024.

Milan prekrasnim golovima savladao Chievo, odličan nastup Zukanovića (VIDEO)

Fudbaleri Milana savladali su večeras na San Siru ekipu Chieva s 2:0 u susretu 6. kola italijanske Serie A.

Prvih 45. minuta utakmice obilježilp je nekoliko prilika za Milan ali posebnih uzbuđenja nije bilo, ipak su u nastavku utakmice stigli do zaslužena tri boda.

Bolja igru Milana u nastavku krunisana je u 55. minuti. Fantastičan gol za vodstvo Rossonera od 1:0 postigao je Sulley Muntari.

Svaku dilemu oko pobjednika otklonio je Keisuke Honda u 78. minuti sa sjajnim golom iz slobodnog udarca.

Ervin Zukanović je igrao svih 90 minuta za Chievo, a odigrao je sjajan meč, da li će i kada selektor Sušić pozvaiti polivalentnog Zukanovića koji je očigledno u odličnoj formi ostaje da se vidi u narednom periodu.

Seria A, 6. kolo: Milan – Chievo 2:0, Strijelci: Muntari 55’, Honda 78’