Ponedjeljak, 29. Aprila 2024.

Milan Đurić je u sjajnoj formi, ponovo bio strijelac za Veronu

Nekadašnji bh. reprezentativac, Milan Đurić igra u sjajnoj formi, a to je potvrdio novim pogotkom u Seriji A.

Đurić je, naime, bio strijelac u utakmici između Udinesea i Verone, koji su danas igrali utakmicu 14. kola italijanskog prvenstva.

U ranoj fazi utakmice Udinese je poveo sa 2:0, golovima Cabaselea i Lucce, a naš fudbaler postigao je prvi gol za Veronu, i to 37. minuti meča, i to sa bijele tačke, nakon što je Cabasele u vlastitom šesnaestercu igrao rukom.

Đurić je bio precizan i u gol pretvorio prvi jedanaesterac dodijeljen Veroni ove sezone. Bio je to njegov četvrti u Seriji A ove sezone i drugi u dvije uzastopne utakmice.

Do kraja meča viđena su još tri gola, pa je utakmica završena rezultatom 3:3, a Đurić je iz igre izašao u 76. minuti.