Petak, 3. Maja 2024.

Maestralni Džeko ušao u igru i iz prvog kontakta sa loptom postigao gol

Edin Džeko nastavlja sa sjajnim izdanjima, večeras je postigao šesti pogodak u Seriji A.

U 57. minuti susreta Edin Džeko je zamijenio Joagina Correu i u prvom kontaktu s loptom u 58. minuti na sjajnu asistenciju Perišića postiže gol za Inter kojim su aktuelni Šampioni izjednačili rezultat protiv Sassuola (1:1).

• Dvadesetak minuta kasnije Edin je izborio penal, a siguran sa bijele tačke bio je Lautaro Martinez i osigurao tri boda Interu.

Džeko je u 82. minuti postigao još jedan gol, ali je glavni sudija poništio pogodak nakon intervencije VAR-a.

• Inter je nakon ovog trijumfa drugi sa 17 bodova, dok Sassuolo zauzima 13. poziciju sa sedam bodova.