Nedjelja, 28. Aprila 2024.

Luis Suarez tražio od sudije da mu dozvoli da ode u toalet (VIDEO)

U utakmici u kojoj je selekcija Urugvaja odigrala neriješeno 1:1 sa reprezentacijom Saudijske Arabije, Suarez je igrao do 70. minute kada ga je zamijenio Abel Hernandez.

Fudbaler Urugvaja Luis Suarez odigrao je prvi reprezentativni meč poslije suspenzije zbog toga što je ugrizao Giorgia Chiellinija na Svjetskom prvenstvu u Brazilu, javlja Anadolu Agency (AA).

Inače, u utakmici u kojoj je selekcija Urugvaja odigrala neriješeno 1:1 sa reprezentacijom Saudijske Arabije, Suarez je igrao do 70. minute kada ga je zamijenio Abel Hernandez.

U jednom momentu tokom utakmice desio se zanimljiv detalj kada je Suarez tražio od sudije da mu dozvoli da ode u toalet što mu je ovaj i dozvolio.

FIFA je 1. jula suspendovala Suareza na četiri mjeseca i devet međunarodnih utakmica zbog toga što je u utakmici sa Italijom u Brazilu, za rame ugrizao protivničkog igrača Chiellinija.

Inače, Suarezova suspenzija ističe 26. oktobra, a njegov prvi oficijelni meč će biti protiv Real Madrida.

Prije te utakmice, Suarez će sa reprezentacijom odigrati još jedan meč, protiv selekcije Omana.

Suarez je već trenirao sam Barselonom B i postigao dva gola u pobjedi nad selekcijom Indonezije U19.