Petak, 3. Maja 2024.

Junior Slobode za pet minuta postigao četiri gola od ukupno pet na utakmici

Juniorska selekcija FK Sloboda do nogu je potukla vršnjake iz Viteza slavivši više nego ubjedljivu pobjedu od 7:0 (6:0)!

Pitanje pobjednika u 21. kolu Omladinske Premijer lige BiH, izabranici Denisa Karića riješili su već u prvom poluvremenu.

Mrežu Vitežana načeo je u 2. minuti Nermin Hajdarević, a na 2:0 vodstvo Crveno – crnih je povisio Amar Suljić u 13. minuti.

Gosti iz Viteza nisu se pošteno ni sabrali, a već su još četiri puta vadili loptu iz svoje mreže.

Fenomenalni Nermin Hajdarević u periodu od 23. do 28. minute postigao je četiri gola! Naš napadač je kao na traci rešetao gol Viteza, matiravši golmana gostiju u 23, 25, 26. i 28. minuti susreta.

Crveno – crni su povukli ručnu, a nakon izmjena, u drugom poluvremenu su postigli još samo jedan gol. Strijelac sedmog pogotka za naše juniore bio je Alen Habibović u 59. minuti meča.

Sve ono što su u prošlom kolu propustili na gostovanju u Bijeljini naši juniori su nadoknadili protiv nemoćnih Vitežana. Ovaj trijumf sjajna je uvertira Crveno – crnih pred derbi susret 22. kola kada gostuju kod Željezničara. (fksloboda.ba)