Petak, 3. Maja 2024.

Iskoristio grešku golmana: Pogledajte kako je Mbappe postigao najlakši gol u karijeri

Fudbaleri Paris Saint Germaina se prilično muče protiv Lorienta na svom terenu u meču 33. kola francuskog šampiona.

PSG nakon 45 minuta fudbala imaju zaostatak od 1:2, sa sve igračem manje nakon isključenja Hakimija, a potez Mbappea iz 29. minuta samo je pokazao nemoć Parižana.

Naime, golman gostiju, Ivon Mvogo, spustio je loptu kako bi je izbio i nastavio susret, a reprezentativac Francuske je iskoristio to što se našao u blizini, prišao je i plasirao loptu u nebranjenu mrežu za 1:1.

Francuska zvijezda iskoristila je nepažnju suparničkog golmana, koji mu je servirao loptu “ispred nosa”, praktički zaboravivši kako je igra i dalje “živa”. Mbappé je tako postigao vjerojatno najlakši pogodak u karijeri, ali vjerojatno i najbizarniji.

Kasnije se to “vratilo” PSG-u, obzirom da je Lorient na kraju slavio rezultatom 3:1.