Četvrtak, 2. Maja 2024.

Igman i Sloboda u blijedom izdanju odigrali susret bez golova

U osmom kolu Prmeijer lige BiH svoj meč odigrali su Igman Konjic i Sloboda, a konačan rezultat je glasio 0:0.

Prvo poluvrijeme publika nije mogla vidjeti ništa vrijedno pažnje, Igralo se većinom na sredini terena, domaći su imali dvije prilike ali su mreže ostale netaknute.

U nastavku fudbaleri oba tima su priredili sličnu igru na terenu, stoga je i rezltat okončan bez golova.

Ovo je zaista bila utakmica za zaborav, a koliko je loš meč bio govori podatak da su bile samo dvije ozbiljne šanse u drugom poluvremenu. Prvu je imala kada je Komazec u 58. minuti šutirao pored gola, zatim i Jakupović u 88. minuti pogađa prečku za Igman.

Do kraja se većinom igralo na sredini terena, sa dosta grešaka na obje strane, tako da možemo reći da je po bod za oba tima realan.