Ponedjeljak, 29. Aprila 2024.

Haos na utakmici Sarajeva u Antaliji: Napadnut stručni štab Bordo tima, meč prekinut

Fudbalski klub Sarajevo danas je trebao odigrati posljednju prijateljsku utakmicu pred nastavak sezone, a za protivnika imali su ekipu Politehnica Iasi.

Utakmica je počela u 13:00h, ali je prekinuta već u 17. minuti zbog velikog incidenta.

Kako je Bordo tim objavio na zvaničnoj Facebook stranici, susret je prekinut nakon pretjerano grubog i nesportskog prekršaja nad jednim igračem Sarajeva, poslije kojeg je uslijedio i napad protivničke ekipe na stručni štab kluba sa Koševa.

Utakmica je prekinuta pri vodstvu Politehnice od 1:0. Gol je postigao Itu u 7. minuti.