Nedjelja, 28. Aprila 2024.

Hajradinović igra sjajnu sezonu, postigao je gol i ponovo asistirao

Haris Hajradinović (29) nastavio je sa fenomenalnim igrama u dresu turske Kasimpase.

Ekipa Kasimpase je sa 3:1 kao gost slavila protiv Adana Demirspora u duelu 25. kola turske Superlige, a Hajradinović je postigao gol i asistirao.

Igrala se 29. minuta kada je Hajradinović asistirao, a Fall pogodio za prednost Kasimpase.

Bila je to 10. asistencija Hajradinovića u ligi. Bh. reprezentativac je najbolji asistent Superlige.

Kara je u 32. minuti postigao drugi gol za Kasimpasu, da bi Hajradinović u 57. minuti iz penala po treći put matirao golmana Adane.

Haris je ove sezone zabio tri pogotka.

Bh. reprezentativac je večeras proveo svih 90 minuta na terenu sa kapitenskom trakom. Od portala Sofascore je dobio ocjenu 8.4 i bio je najbolje ocijenjeni igrač na utakmici.

Spomenimo da je počasni gol za Adanu postigao Balotelli u 87. minuti utakmice.

Momčad Kasimpase je na odličnom četvrtom mjestu sa 38 bodova, dok se Adana nalazi na devetoj poziciji sa 31 bodom.